شرح نيوز
داروخانه اینترنتی بی نسخه، بهترین سایت خرید دارو


خرید آسان در زمینه مکمل غذایی، مکمل دارویی، آرایشی و بهداشتی و تجهیزات پزشکی یکی از اهداف مهم در داروخانه آنلاین شیدر است. دسته بندی محصولات داروخانه آنلاین بتادارو شامل آرایشی، بهداشتی، مادر و کودک تجهیزات پزشکی و مکمل های ورزشی و سایر مکمل ها می باشد. در داروخانه آنلاین شیدر امکان خرید آسان محصولات دارویی مانند مکمل های غذایی، مولتی ویتامین، داروهای گیاهی، محصولات آرایشی و بهداشتی و عطر و تجهیزات پزشکی به صورت آنلاین به منظور صرفه جویی در زمان است. بنابراین هم قراردادی که با داروخانه ها میبندند، غیرقانونی است و از خودشان سلب مسئولیت میکنند و هم به طور کلی طبق قانون توسعه تجارت الکترونیکی فروش اینترنتی دارو مطلقا ممنوع است. بر اساس بند ب ماده ششم قانون توسعه تجارت الکترونیکی، فروش داروی اینترنتی مطلقا ممنوع است و هیچ ارگان و سازمانی حتی داروخانه، حق فروش دارو به صورت اینترنتی را ندارد. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، دکتر سیدعلی فاطمی نایب رئیس انجمن داروسازان ایران با اشاره به ماجرای فروش اینترنتی دارو از سوی سایتها و اپلیکیشنهایی مانند دیجیکالا و اسنپدکتر، گفت: واقعیت این است که اقدامی که در این زمینه اسنپدکتر انجام میدهد، با اقدام دیجیکالا متفاوت است و جنبههای تخطی از قانون اسنپ دکتر به مراتب بیشتر از دیجیکالا است.


در وب سایت مثبت سبز شما می توانید قیمت و مشخصات محصولات آرایشی و بهداشتی را با هم مقایسه کرده و خریداری کنید. ثبت سفارش دارو در این دست از داروخانه ها بسیار ساده است و تنها کافی است با تحویل نسخه مورد نظر خود اقدام به ثبت اینترنتی سفارش خود کنید و در سریع ترین زمان ممکن به آن دست پیدا کنید. بر همین اساس هم سازمان غذا و دارو و ما به عنوان انجمن با این اقدام مخالفیم. در برخی از موارد ممکن است اصل نسخه فیزیکی توسط داروخانه درخواست شود که در این صورت پیک ابتدا نسخه شما را دریافت و پس از ارائه به داروخانه، داروی شما تحویل داده خواهد شد. وی تاکید کرد: در عین حال وقتی منشأ ارسال دارو مشخص نیست، ممکن است دارو از خارج از شبکه وارد سیستم شود و داروی قاچاق وارد شود و به دست مردم برسد. این داروخانه موفق شد در کمترین زمان ممکن تبدیل به مرکز فروش برندهای معتبر دارویی، آرایشی و بهداشت و مکمل های ورزشی و… ما به طور جد پیگیر برخورد با این موضوع هستیم.


داروخانه اینترنتی دارشید با مدیریت دکتر عبدالرضا رشیدی اداره می شود. وی افزود: ماده هشتم قانون توسعه تجارت الکترونیک صراحتا اعلام میکند که باید منشأ ارسال کالا مشخص باشد، اما در اسنپ دکتر از آنجا که مشخص نیست که چه داروخانههایی دارند با این اپلیکیشن همکاری غیرقانونی را انجام میدهند، زمانی که دارویی ارسال میشود، مشخص نیست که از کدام داروخانه آمده است و این نگرانی وجود دارد که اصلا داروخانهای وجود نداشته باشد و این داروها از خارج از شبکه رسمی تامین شوند. ما نمیتوانیم بگوییم که واقعاً این دارو ها اصل هستند، فقط میتوانیم بگوییم که افراد زیادی با این ترفند گوگل خوردهاند و حسابی در این راه پول خرج کردهاند . همچنین به کمک گوگل ترندز میتوان میزان جستوجوی دو کلمه را با هم مقایسه کرد. با اینترنتی شدن بسیاری از کسب و کارها، این نیاز نیز برطرف شد. به طور کلی بسیاری از افراد می توانند به راحتی از طریق ماندن در خانه خود بسیاری از مایحتاج خود را فراهم نمایند. نیز با ما همکاری می کنند؛ چرا که بسیاری از داروهایی که از این مسیر می آیند و به دست مصرف کننده می رسند، از نوع مخدر یا روانگردان هستند. یکی از مزیتهای اسنپدکتر، امکان برقرای تماس مسئول فنی داروخانه با سفارش دهندگان است تا راهنمایی لازم برای داروهای درخواستی را به افراد ارائه کند.


در طول اپیدمی این بیماری، 8098 نفر به بیماری سندروم حاد دستگاه تنفسی (سارس) مبتلا شدند و 774 نفر جان خود را از دست دادند. این بیماری سبب مرگ 30 تا 40 درصد افراد مبتلا گردید. علایم ابتلا به بیماری کرونا کدامند؟ داروخانه آنلاین شیدر وابسته به داروخانه دکتر آقابیکی در سال ۱۳۹۵ با اخذ مجوز از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ایران و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت شروع به کار کرده است. این مجله زیبایی با استفاده از نویسندگان چیره دست در زمینه سلامت و زیبایی مطالب علمی و بروز را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد. در اختیار مخاطبان قرار میدهد. اما به شما میگوییم مکمل های تقلبی می توانند در دراز مدت آسیب های جدی به سلامتی وارد کنند. برندسازی. چه شما در زمینه تولید دارو باشید و چه با یک برند مشهور همکاری کنید، معرفی مشتری با گزینه خرید دیجیتال به محبوبیت برند شما در بین خریداران کمک می کند.


https://binoskhe.com/

پنج شنبه دوازدهم 12 1400
(0) نظر
برچسب ها :
اگر میزان غلظت دی‌اکسید کربن تا سال ۲۱۰۰ دو برابر شود چه می شود؟

اگر میزان غلظت دی‌اکسید کربن تا سال ۲۱۰۰ دو برابر شود، دمای متوسط ایران به میزان ۱.۵ تا ۴.۵ درجه سانتیگراد افزایش خواهد یافت؛ امری که به گفته متخصص اکولوژی و مدیریت حیات وحش گرمایش زمین، خشکسالی را تشدید و زیستگاه گونه‌ها را تغییر می‌دهد. براساس صحبت های عبدالله سالاری - متخصص اکولوژی و مدیریت حیات وحش - به شش نکته درباره تاثیرات افزایش دما اشاره می کنیم:


*گرمایش زمین بر زیستگاه‌ گونه‌های جانوری تاثیر می‌گذارد یعنی زیستگاه‌ گونه‌ها را تغییر می‌دهد. برای مثال خشکسالی را تشدید می‌کند و یا سطح دریا را بالا می‌آورد بنابراین آن گونه جانوری نیز تحت تاثیر قرار می‌گیرد.


*حیات وحش همچون گیاهان ثابت و بدون تحرک نیستند و مدام در حال تغییرند. ممکن است با تغییرات اقلیمی و گرمایش زمین آن زیستگاه را ترک کنند و مجبور به مهاجرت شوند اما نکته دیگری هم که وجود دارد جزیره‌ای بودن برخی زیستگاه‌ها است.


*در زیستگاه‌های جزیره‌ای امکان تردد و تحرک وجود ندارد و در این شرایط، وضعیت نامناسب می‌شود و گونه‌های جانوری همانجا می‌مانند و تلف می‌شوند و نسل آن‌ها منقرض می‌شود.


*گرمایش زمین مسئله آب و علوفه در علفخواران، مسئله زمستان گذرانی برای گونه‌های مهاجر، تغییر زمان مهاجرت و جفت‌گیری و جوجه‌آوری را تحت تاثیر قرار می‌دهد و باعث تغییرات منفی می‌شود.


*گازهای گلخانه‌ای و دی اکسید کربن و منواکسید کربن اصلی‌ترین موادی هستند که انسان‌ها از طریق صنایع، خودروهای شخصی و مصارف خانگی تولید می‌کنند و باعث گرمایش جهانی می شوند.

پنج شنبه دوازدهم 12 1400
(0) نظر
برچسب ها :
نحوه محاسبه چگالی کلمه کلیدی Keyword Density

چگالی کلمات کلیدی در سئوی محتوا یکی از فاکتورهای نسبتاً مهم هست. در این نوشته قصد داریم اولاً بدونیم که چگالی کلمه کلیدی یا همون Keyword Density دقیقا چیه و نرخ تکرار کلمات کلیدی چند درصد باید باشه؟ در نهایت بهترین ابزار رو برای اندازه گیری درصد کلمه کلیدی به شما معرفی می کنیم. با ما همراه باشید.


چگالی کلمات یا Keyword Density یعنی چه؟

چگالی به معنای تراکم هست. یعنی میزانی از یک چیز در مقایسه با یک ظرفیت مشخص. وقتی از چگالی کلمه کلیدی در سئو صحبت می کنیم یعنی باید ابتدا یک کلمه کلیدی رو در نظر بگیریم و ببینیم دفعاتی که این کلمه در محتوا تکرار شده، چند درصد هست.


فرض کنید کلمه کلیدی ما مشاوره سئو باشه. با سنجش چگالی کلمه “مشاوره سئو”، یک مقدار عددی به دست میاد که چگالی کلمه کلیدی مشاوره سئو محسوب می شه.


چگالی کلمه کلیدی در سئو چه تاثیری داره؟

سئو به طور کل بر پایه کلمات کلیدی بنا نهاده شده اما با پیشرفت هوش مصنوعی، به تدریج، فاکتورهای دیگه ای در حال جایگزین شدن هست. اما در هر صورت انتخاب کلمه کلیدی، رکن اصلی در فعالیت های سئو و بهینه‌سازی سایت هست. این کلمات کلیدی هستند که اهداف صفحات و هدفمندی رو تعیین می کنند.


بنابراین باید بگیم که چگالی کلمات کلیدی در سئو مهم هستند، به طوری که چگالی پایین کلمه کلیدی شانس رتبه گرفتن تون در اون کلمه رو کاهش می ده و چگالی بالا می تونه منجر به کیوورد استافینگ بشه و حتی شما رو از نتایج حذف کنه یا اصطلاحاً پنالتی بشید. پس منطقی نگه داشتن این تراکم یا درصد کلمه کلیدی در متن خیلی خیلی مهم هست.

زمانی که بحث چگالی کلمات کلیدی به میان می آید، سئوکاران به دو دستۀ مخالف و موافق تقسیم می شوند. عده ای از متخصصان سئو (که بیشتر بر اساس تجربه عمل می کنند) معتقدند چگالی کلمات کلیدی امر مهمی در رتبه بندی سایت به شمار می آید. اما دستۀ دوم معتقدند که چگالی کلمات کلیدی دیگر در سئو تاثیری ندارد و با پیشرفت تکنولوژی Semantic موتور جستجوی گوگل، بالا بردن چگالی کلمات، تنها باعث ناخوانا شدن محتوا و حتی در مواقعی باعث جریمه شدن یک سایت می شود.


در نوین، تجربه به ما ثابت کرده است که گوگل در جستجوی Semantic در حال پیشرفت است، اما هنوز هم چگالی کلمات کلیدی بر روی رتبه سایت، به خصوص در جستجوهای فارسی فاکتوری موثر هستند. اگر علاقه دارید در مورد چگالی کلمات کلیدی بیشتر بدانید، ادامه این متن را از دست ندهید.


پیش از اینکه فرمول محاسبه چگالی کلمات کلیدی رو معرفی کنیم، بهتره این نکته رو هم تاکید کنیم که داشتن وسواس بر روی هر فاکتوری، نتیجه عکس می ده. سئو به معنای بهینه‌سازی سایت برای کاربر هست و شما به هدف رسوندن کاربر به هدفش تولید محتوا می کنید. بنابراین به هر میزان که فکر می کنید منطقی تر و درست تر هست عمل کنید.


اما قاعده ای که به طور کل برای سنجش چگالی کلمات در متن وجود داره به این صورت هست:


تعداد تکرار کلمات کلیدی رو بر تعداد کل کلمات متن تقسیم می کنیم. در نهایت با ضرب این مقدار در ۱۰۰، درصد چگالی به دست میاد.


فرض کنید متنی دارای ۱۰۰۰ کلمه هست و کلمه کلیدی شما در متن ۲۰ بار تکرار شده. بنابراین چگالی کلمه کلیدی در این حالت حدوداً ۲ درصد خواهد بود.


منابع:

https://neshoonet.ir/keyword-density/

https://www.novin.com/blog/what-is-keyword-density/

پنج شنبه دوازدهم 12 1400
(0) نظر
برچسب ها :
X