شرح نيوز
انواع مه پاش و کاربرد آن

بنابراین دستگاه های مکانیزه و پیشرفته مانند پمپ کارواش جهت نظافت و شست و شوی سطوح مختلف، تجهیزات و … کارواش فوق قوی برتولینی از تولیدات مکانیزه و پیشرفته کمپانی برتولینی ایتالیا است که با تسهیل و تسریع در روند کارواش، تاثیر چشمگیری در رشد و نتایج مطلوب صنایع مختلف داشته است. به جرات می توان گفت استفاده از کارواش های صنعتی و پیشرفته همچون کارواش صنعتی برتولینی می توانند به عنوان گزینه های ایده آل در جهت تامین و رفع نیازهای نظافتی اماکن مختلف معرفی شوند. حذف آلاینده های روغنی و رسوبات عمیق که کف سطوح و تجهیزات را پوشانده اند و روند کار را با مشکل مواجه کرده اند از مهم ترین مقوله نظافتی کارواش برتولینی به شمار می آید. با توجه پیشرفت تکنولوژِی در این حوزه و تولید تجهیزات کارواش مدرن و مکانیزه نظیر دستگاه جاروبرقی و یا مبل شوی می توان با استفاده از این ابزار ها علاوه بر افزایش سطح بهداشت، عملیات نظافت را در سریع ترین زمان و با بالاترین دقت و کیفیت انجام داد.


در ادامه اطلاعات سری RX400 ارائه شده است. یکی دیگر از انواع نازل های پرکاربرد در این کارواش، نازل دوار است که از آن در جهت حذف و از بین بردن آلودگی های سفت و سخت تر استفاده می شود. با استفاده از این دستگاه طیف عظیمی از فعالیت های سخت و دشوار مانند لایه برداری، جرم بری، رسوب زدایی، زنگ بری، از بین بردن رنگ های پوسیده، حذف آلودگی های چرب و روغنی و بسیاری عملیات نظافتی دیگر با سهولت و سرعت هرچه تمام تر صورت می گیرد. همچنین فشار بسیار بالای این شوینده بسیار قوی با استفاده از تجهیزات مرغوب و قدرتمند مانند دسته لانس کارواش می تواند تمامی قسمت های باریک و اماکنی که دسترسی به آن ها سخت و دشوار باشد را به آسانی پاکیزه نماید. قیمت این مه پاش ها چیزی حدود 90 الی 200 هزارتومان بسته به تعداد نازل مورد استفاده می باشد. اجزای تشکیل دهنده شیر برقی هانتر pgv عبارت است از: بدنه، ورودی سیال، خروجی سیال، سیم پیچ، قاب سیم پیچ، اتصال سیم ها، میله فلزی، فنر و دریچه خروجی.از شیر برقی هانتر pgv برای آبیاری فضای سبز، برای سیستم های آبیاری قطره ای که در گلخانه ها و زمین های دیگر استفاده می شود، برای انتقال آب و دیگر سیالات استفاده می شود، آبیاری زمین چمن، زمین فوتبال، زمین بیسبال، پارک ها، بوستان ها، باغ ها، خطوط انتقال آب، انتقال سیالات دیگر و …


به حداقل رساندن تعداد نیروی خدماتی و کاهش در میزان مصرف آب و مواد شوینده از یک سو و کاهش زمان کافی برای انجام فرایند نظافتی و همچنین کاهش هزینه و افزایش میزان بهره وری کارواش صنعتی از دیگر مزایای استفاده از کارواش برتولینی به حساب می آید. آبیاری قطره ای (Drip irrigation) کارآمدترین سیستم آب رسانی و رساندن مواد مغذی به گیاهان و محصولات مختلف جهت رشد می باشد. طراحی تمامی مدل های این نوع کارواش به گونه ای است که آن را به یکی از شوینده های قوی و کارآمد جهت به اتمام رساندن نظافت های مختلف تبدیل کرده است. به طور کلی کارواش دارای تنوع بسیاری بالایی است و در انواع متفاوتی متناسب با نیاز مشتریان خود ساخته شده است. در این حالت بدون پر کردن مخزن و فقط با اتصال تایمر به شیر آب تایمر موردنظر کار میکند . به طور کلی پمپ کارواش صنعتی به دستگاهی مدرنیته گفته می شود که به واسطه پمپ آب فشار قوی برتولینی می تواند آب را با سرعت پاشش بسیار بالا پاشش نماید. شوینده یا کارواش به دستگاهی مدرنیته گفته می شود که به واسطه پمپ آب فشار قوی برتولینی، آب را با سرعت پاشش بسیار بالا پاشش می کند.


چنانچه فاصله دو گلدان بیشاز برد پاشش قطرهچکان باشد میتوان به هر یک از نازلها یک شلنگ ماکارونی 8میلیمتر که آن هم در این مجموعه قرار داده شده است متصل کرد و از طریق آن آب را به پای گلدانها انتقال داد. مقدار اندازه قطرات آب در سیستم رطوبت ساز مرغداری همانند مه پاش گاوداری بسیار تاثیر گذار است. برای جلوگیری از خشکی هوا در زمستان، می توان با سیستم آب گرم و مه پاش، هوای گرم ایجاد کرد. از جمله ی معروف ترین پمپ های تولیدی این شرکت، پمپ پیستونی برتولینی می باشد که در ادامه کاتالوگ پمپ پیستونی برتولینی نیز ارائه شده است. مواد مبتنی بر میکرو فیبر ممکن است خشک کنها را دنبال کند. جاروبرقی ها از مناسب ترین ابزارها برای جمع آوری سریع آلودگی های خشک و جامد و گرد و غبار از فضای داخلی خودرو میباشند. این مدل پمپ ها مناسب مواردی تا 5 بار می باشند. این نوع کارواش ها که پیشرفت تکنولوژی و همگام سازی با به روز ترین فناوری های دنیا در آن نمایان است خدمات باکیفیت تر و مطلوب تری را نسبت به گذشته در اختیار عموم مردم قرار می دهند. رایج ترین موارد فروش پمپ پیستونی آب برتولینی در کارواش های تجاری و صنعتی است.


https://abniro.com/misting-system-overall/

سه شنبه هفدهم 3 1401
(0) نظر
برچسب ها :
X