شرح نيوز
داروخانه اینترنتی بی نسخه، بهترین سایت خرید دارو


خرید آسان در زمینه مکمل غذایی، مکمل دارویی، آرایشی و بهداشتی و تجهیزات پزشکی یکی از اهداف مهم در داروخانه آنلاین شیدر است. دسته بندی محصولات داروخانه آنلاین بتادارو شامل آرایشی، بهداشتی، مادر و کودک تجهیزات پزشکی و مکمل های ورزشی و سایر مکمل ها می باشد. در داروخانه آنلاین شیدر امکان خرید آسان محصولات دارویی مانند مکمل های غذایی، مولتی ویتامین، داروهای گیاهی، محصولات آرایشی و بهداشتی و عطر و تجهیزات پزشکی به صورت آنلاین به منظور صرفه جویی در زمان است. بنابراین هم قراردادی که با داروخانه ها میبندند، غیرقانونی است و از خودشان سلب مسئولیت میکنند و هم به طور کلی طبق قانون توسعه تجارت الکترونیکی فروش اینترنتی دارو مطلقا ممنوع است. بر اساس بند ب ماده ششم قانون توسعه تجارت الکترونیکی، فروش داروی اینترنتی مطلقا ممنوع است و هیچ ارگان و سازمانی حتی داروخانه، حق فروش دارو به صورت اینترنتی را ندارد. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، دکتر سیدعلی فاطمی نایب رئیس انجمن داروسازان ایران با اشاره به ماجرای فروش اینترنتی دارو از سوی سایتها و اپلیکیشنهایی مانند دیجیکالا و اسنپدکتر، گفت: واقعیت این است که اقدامی که در این زمینه اسنپدکتر انجام میدهد، با اقدام دیجیکالا متفاوت است و جنبههای تخطی از قانون اسنپ دکتر به مراتب بیشتر از دیجیکالا است.


در وب سایت مثبت سبز شما می توانید قیمت و مشخصات محصولات آرایشی و بهداشتی را با هم مقایسه کرده و خریداری کنید. ثبت سفارش دارو در این دست از داروخانه ها بسیار ساده است و تنها کافی است با تحویل نسخه مورد نظر خود اقدام به ثبت اینترنتی سفارش خود کنید و در سریع ترین زمان ممکن به آن دست پیدا کنید. بر همین اساس هم سازمان غذا و دارو و ما به عنوان انجمن با این اقدام مخالفیم. در برخی از موارد ممکن است اصل نسخه فیزیکی توسط داروخانه درخواست شود که در این صورت پیک ابتدا نسخه شما را دریافت و پس از ارائه به داروخانه، داروی شما تحویل داده خواهد شد. وی تاکید کرد: در عین حال وقتی منشأ ارسال دارو مشخص نیست، ممکن است دارو از خارج از شبکه وارد سیستم شود و داروی قاچاق وارد شود و به دست مردم برسد. این داروخانه موفق شد در کمترین زمان ممکن تبدیل به مرکز فروش برندهای معتبر دارویی، آرایشی و بهداشت و مکمل های ورزشی و… ما به طور جد پیگیر برخورد با این موضوع هستیم.


داروخانه اینترنتی دارشید با مدیریت دکتر عبدالرضا رشیدی اداره می شود. وی افزود: ماده هشتم قانون توسعه تجارت الکترونیک صراحتا اعلام میکند که باید منشأ ارسال کالا مشخص باشد، اما در اسنپ دکتر از آنجا که مشخص نیست که چه داروخانههایی دارند با این اپلیکیشن همکاری غیرقانونی را انجام میدهند، زمانی که دارویی ارسال میشود، مشخص نیست که از کدام داروخانه آمده است و این نگرانی وجود دارد که اصلا داروخانهای وجود نداشته باشد و این داروها از خارج از شبکه رسمی تامین شوند. ما نمیتوانیم بگوییم که واقعاً این دارو ها اصل هستند، فقط میتوانیم بگوییم که افراد زیادی با این ترفند گوگل خوردهاند و حسابی در این راه پول خرج کردهاند . همچنین به کمک گوگل ترندز میتوان میزان جستوجوی دو کلمه را با هم مقایسه کرد. با اینترنتی شدن بسیاری از کسب و کارها، این نیاز نیز برطرف شد. به طور کلی بسیاری از افراد می توانند به راحتی از طریق ماندن در خانه خود بسیاری از مایحتاج خود را فراهم نمایند. نیز با ما همکاری می کنند؛ چرا که بسیاری از داروهایی که از این مسیر می آیند و به دست مصرف کننده می رسند، از نوع مخدر یا روانگردان هستند. یکی از مزیتهای اسنپدکتر، امکان برقرای تماس مسئول فنی داروخانه با سفارش دهندگان است تا راهنمایی لازم برای داروهای درخواستی را به افراد ارائه کند.


در طول اپیدمی این بیماری، 8098 نفر به بیماری سندروم حاد دستگاه تنفسی (سارس) مبتلا شدند و 774 نفر جان خود را از دست دادند. این بیماری سبب مرگ 30 تا 40 درصد افراد مبتلا گردید. علایم ابتلا به بیماری کرونا کدامند؟ داروخانه آنلاین شیدر وابسته به داروخانه دکتر آقابیکی در سال ۱۳۹۵ با اخذ مجوز از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ایران و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت شروع به کار کرده است. این مجله زیبایی با استفاده از نویسندگان چیره دست در زمینه سلامت و زیبایی مطالب علمی و بروز را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد. در اختیار مخاطبان قرار میدهد. اما به شما میگوییم مکمل های تقلبی می توانند در دراز مدت آسیب های جدی به سلامتی وارد کنند. برندسازی. چه شما در زمینه تولید دارو باشید و چه با یک برند مشهور همکاری کنید، معرفی مشتری با گزینه خرید دیجیتال به محبوبیت برند شما در بین خریداران کمک می کند.


https://binoskhe.com/


پنج شنبه دوازدهم 12 1400
(0) نظر
برچسب ها :
X